Obserwuj nas:

JESTEŚMY JEDYNĄ KANCELARIĄ PRAWNO-FINANSOWĄ

Dlaczego właśnie my?

Nasz eksperci to praktycy, którzy spędzili lata na poszerzaniu swojej wiedzy i umiejętności, wykorzystując je w swojej codziennej pracy. Oferujemy kompleksowe podejście do problemów naszych klientów, łącząc wiedzę z zakresu prawa i finansów, a jako jedyna Kancelaria Prawno-Finansowa posiadamy tak szeroki zakres usług. Ze względu na to, że każdy klient jest dla nas wyjątkowy, a jego sprawy są dla nas priorytetem, oferujemy rozwiązania skrojone na miarę indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań.

01

Wiedza poparta doświadczeniem

Wspólnie z nami, Twoje decyzje będą oparte na solidnej podstawie teoretycznej i praktycznym doświadczeniu, co przekłada się na pewność i efektywność.

02

Wykwalifikowani specjaliści

Nasi specjaliści zdobywali doświadczenie w różnych obszarach, co pozwala im patrzeć na wyzwania z każdej perspektywy i znajdować innowacyjne rozwiązania.

03

100% zadowolenia klienta

Nasze doświadczenie potwierdzają liczne pozytywne referencje od klientów, którzy skorzystali z naszych usług. Ich sukcesy to dla nas największa nagroda.

“Im większa jest Twoja inteligencja finansowa, tym łatwiej jest stwierdzić, czy dana transakcja jest dobra”

R.Kiyosaki

PODRÓŻ PRZEZ ŚWIAT prawno-finansowy

Nasza misja

Naszą misją w jest dostarczanie klientom kompleksowych i spersonalizowanych rozwiązań.

Nasza wizja

Naszą wizją jest być liderem w branży prawno-finansowej, wyróżniającym się innowacyjnością, najwyższą jakością usług i doskonałością.

Ewelina Czaplińska

Ewelina Czaplińska właścicielka Kancelarii Prawno-Finansowej z ponad 12-letnim doświadczeniem z zakresu finansów i bankowości. Specjalistka do spraw kredytów hipotecznych i inwestycyjnych. Posiadaczka Europejskiego Certyfikatu Bankowca EFCB 3E. Trener w EY Academy of Business, Certyfikowany Trener Biznesu BTI, DBA, Doktor Prawa w Biznesie, magister zarządzania, studentka prawa. Ekspert kredytowy i doradca finansowy dla największych portali informacyjnych w Polsce. Od wielu lat celem jej działań jest edukacja finansowa społeczeństwa.

Rafał Czapliński

Rafał Czapliński współwłaściciel Kancelarii Prawno-Finansowej. Posiada wieloletnie doświadczenie jako Doradca Klienta. Ekspert kredytowy, specjalizuje się w kredytach hipotecznych, a także pomaga w budowaniu zdolności kredytowej oraz zajmuje się kwestiami związanymi z ubezpieczeniami. Na co dzień zarządza pracą doradców w Kancelarii i koordynuje pracę ekspertów kredytowych.

Magda Jędrzejewska

Magda Jędrzejewska posiada wieloletnie doświadczenie w pracy bankowca. Specjalistka do spraw kredytów hipotecznych, szczególnie jeśli Twoje dochody pochodzą z zagranicy. Magda zajmuje się także doradztwem w zakresie kredytów gotówkowych, firmowych i leasingów. Pomoże Ci odpowiednio przygotować się do zaciągnięcia kredytu.

Rafał Miszczuk

Rafał Miszczuk – politolog, doktorant Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Szczecińskiego, absolwent studiów MBA. Wieloletni praktyk w zakresie organizacji wyborów powszechnych w jednostkach samorządu terytorialnego. Specjalizuje się w prawie wyborczym oraz we wszystkich aspektach działalności samorządu gminnego i powiatowego. Autor licznych szkoleń i publikacji naukowych dotyczących prawa wyborczego i jego praktycznego zastosowania. Koordynator Akademii Prawno-Finansowej – organizacja szkoleń.

Zapisz się na nasz newsletter

Powered by 

Copyright © 2024. All rights reserved.