Obserwuj nas:

Akademia

Poznaj naszą ofertę szkoleniową, stworzoną przez Ekspertów

Nasza placówka to przestrzeń, która przyciąga pasjonatów nauki i ambitnych jednostek, gotowych na osobisty rozwój i osiągnięcie wyjątkowych celów.

KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY Z AKADEMIĄ

01

Specjalistyczna Wiedza

Uczestnicy zyskają dostęp do wyjątkowej wiedzy ekspertów z obszarów prawa i finansów, co pozwoli im lepiej zrozumieć zawiłości i możliwości tych dziedzin.

02

Aktualizacja Wiedzy

Stale aktualizujemy materiały szkoleniowe, dostarczając uczestnikom najnowszych informacji i trendów w dziedzinie prawa i finansów.

03

Elastyczność Szkoleniowa

Akademia oferuje elastyczne opcje szkoleniowe, umożliwiając dostosowanie się do różnych harmonogramów i potrzeb uczestników.

04

Dostęp do Ekspertów

Uczestnicy Akademii mają możliwość bezpośredniego kontaktu z ekspertami z różnych dziedzin prawa i finansów, co pozwala im uzyskać cenne porady i wsparcie w rozwiązywaniu konkretnych problemów.

05

Dostęp do Zasobów

Uczestnicy mają również dostęp do różnorodnych zasobów, takich jak materiały szkoleniowe, artykuły, raporty i analizy.

06

Rozwój Osobisty i Zawodowy

Akademia oferuje szereg szkoleń, warsztatów i konferencji, które wspierają rozwój osobisty i zawodowy uczestników, pomagając im zdobyć nowe umiejętności i kwalifikacje.

Dlaczego my?

NASZA PLACÓWKA

Nasza placówka to nie tylko przestrzeń do nauki, ale także inspiracji i rozwoju osobistego.

NASZE PODEJŚCIE

Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy zdobyli zaawansowane doświadczenie w obszarach prawa i finansów. Nasze lata praktyki to gwarancja wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.

NASZ CEL

Naszym celem jest dostarczenie najwyższej jakości szkoleń, prowadzonych przez najlepszych Ekspertów w swoich dziedzinach. Nasi Trenerzy to prawdziwi fachowcy, praktycy, których doświadczenie i wiedza są niekwestionowane.

Najbliższe szkolenia

15 marca 2024
9:00-14:00
Internet

Naszi Trenerzy i propozycje szkoleń

Ewelina Czaplińska

Ewelina Czaplińska właścicielka Kancelarii Prawno-Finansowej z ponad 12-letnim doświadczeniem z zakresu finansów i bankowości. Specjalistka do spraw kredytów hipotecznych i inwestycyjnych. Posiadaczka Europejskiego Certyfikatu Bankowca EFCB 3E. Trener w EY Academy of Business, Certyfikowany Trener Biznesu BTI, DBA, Doktor Prawa w Biznesie, magister zarządzania, studentka prawa. Ekspert kredytowy i doradca finansowy dla największych portali informacyjnych w Polsce. Od wielu lat celem jej działań jest edukacja finansowa społeczeństwa.

Propozycje szkoleń:

Rafał Miszczuk

Politolog, doktorant Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Szczecińskiego, absolwent studiów Master of Business Administration. Dyrektor Biura Rady Miasta Szczecin. Wieloletni praktyk w zakresie organizacji wyborów powszechnych w jednostkach samorządu terytorialnego. Pełnomocnik Prezydenta Miasta Szczecin ds. organizacji wyborów. Specjalizuje się w prawie wyborczym oraz we wszystkich aspektach działalności samorządu gminnego i powiatowego. Autor licznych szkoleń i publikacji naukowych dotyczących prawa wyborczego i samorządowego.

Propozycje szkoleń:

Jacek Dziuba

Ekspert w zakresie zarządzania finansami oraz prawa podatkowego i finansowego. Doradca podatkowy. Certyfikowany główny księgowy i dyrektor finansowy. Stały komentator dziennika „Rzeczpospolita”. Absolwent finansów i bankowości w Wyższej Szkole Ubezpieczeń i Bankowości. Ukończył studia podyplomowe z zarządzania finansami w Akademii Leona Koźmińskiego i ze sprawozdawczości finansowej na Uniwersytecie Warszawskim. Wykładowca m.in.: na studiach MBA. Realizuje ścieżkę ACCA. Doktoryzuje się z ekonomii i finansów na Uniwersytecie Łódzkim. Od 5 lat prowadzi Kancelarię Doradztwa Podatkowego i Finansowego.

Propozycje szkoleń:

Marta Rodzik

Właścicielka agencji Rodzik Agency PR, od 5 lat związana z branżą public relations, od 9 lat związana z mediami. Absolwentka Wyższej Warszawskiej Szkoły Humanistycznej im. B. Prusa na wydziale dziennikarstwo i komunikacja społeczna ze specjalizacjom dziennikarstwo radiowe i telewizyjne. Swoje doświadczenie zdobywała w takich mediach jak TVP3 Opole, Red Capret TV, Portal Gwiazd oraz Radio Kolor. Pracowała dla takich agencji jak: Face IT, All4Comms London, Hubmedia, Accesspro. Swoją wiedzą na temat wizerunku gwiazd dzieli się w Pytaniu na śniadanie, Plotek, Plejada czy też Radio Zet oraz wiele innych mediach. 

Propozycje szkoleń:

Piotr Błaszczak

Licencjowany detektyw, dyrektor działu prawnego Ogólnopolskiej Federacji Prawnej, mediator stały sądowy. Jako praktyk zdobywał doświadczenie w zakresie „białego wywiadu” – sposobu pozyskiwania informacji niezbędnych do prowadzenia śledztwa. Współpracuje z różnymi przedstawicielami prawa oraz funkcjonariuszami służb specjalnych. Swoje działania wykonywał na terenie całego świata, również w krajach arabskich. Jest certyfikownym specjalistą odnośnie cyberbezpieczeństwa i informatyki śledczej oraz socjotechniki wobec drugiego człowieka.

Propozycje szkoleń:

Maciej Kubiak

Certyfikowany marketer w randze Professional. Prowadzi butikową agencję marketingu internetowego, gdzie aktywnie angażuje się w realizację prowadzonych projektów i dba o poziom dostarczanych usług. Swoją wiedzą dzieli się podczas konsultacji, szkoleń oraz warsztatów z przedsiębiorcami. Jest również zaangażowany w działalność organizacji NGO, gdzie realizuje swoją misję pomagania innym.10 lat doświadczenia w branży marketingowej, ponad 1000 godzin różnego rodzaju sesji szkoleniowych, dziesiątki przepracowanych tytułów marketingowych, sprzedażowych i biznesowych, a także 5 lat doświadczenia jako przedsiębiorca nauczyły go rozróżniać działania strategiczne, które przynoszą efekty i stoją za osiąganiem celów i sukcesów w biznesie.

Propozycje szkoleń:

Zapisz się na nasz newsletter

Powered by 

Copyright © 2024. All rights reserved.