Obserwuj nas:

PRZEJMIJ KONTROLĘ NAD SWOIM ŻYCIEM

Nie wahaj się – skontaktuj się z Nami

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

W Kancelarii Prawno-Finansowej oferujemy kompleksowe usługi, które pomogą Ci zarówno w aspektach związanych z prawem, jak i finansami. Nasza misja to zapewnienie rzetelnego i efektywnego wsparcia dla Ciebie czy też Twojej firmy. Cechuje nas skuteczność i profesjonalizm.

Poradnictwo Prawne
Zajmujemy się szerokim spektrum zagadnień prawnych, począwszy od prawa cywilnego, przez prawo pracy, aż do prawa spółek i podatków. Nasza kancelaria oferuje doradztwo i reprezentację w sprawach związanych z umowami, nieruchomościami, spadkami, zatrudnieniem i wieloma innymi.

Doradztwo Finansowe
Nasze usługi finansowe są skoncentrowane na zrozumieniu Twojej obecnej sytuacji finansowej oraz planowaniu długoterminowych celów. Oferujemy doradztwo w wyborze najodpowiedniejszych instrumentów finansowych, analizę i minimalizację ryzyka finansowego oraz sposoby optymalizacji kosztów działalności. Specjalizujemy się w kredytach hipotecznych a także pozyskiwaniem kapitału (nie tylko w postaci kredytów) czy unieważnianiem umów kredytowych niezgodnych z prawem.

Szkolenia i Warsztaty
Nie tylko doradzamy, ale również edukujemy. Prowadzimy różnorodne szkolenia i warsztaty, które są skierowane zarówno do przedsiębiorców, samorządów, kadry zarządzającej oraz indywidualnych klientów. Tematyka obejmuje zarządzanie finansami, podstawy prawa, inwestycje oraz wiele innych umiejętności niezbędnych dla skutecznego prowadzenia działalności, czy efektywnego korzystania z produktów i usług obecnego świata.

Nasze oddziały:

Zapisz się na nasz newsletter

Powered by 

Copyright © 2024. All rights reserved.